top of page

Cyprus Trail Runners, Koruçam'da Koşu Etkinliği Düzenliyor

Adanın tanınmış patika koşusu gruplarından Cyprus Trail Runners, 10 Mart'ta Koruçam’da koşu etkinliği düzenliyor.Simply the Best Trail Run 12K-24K

En son 2019 yılında ayni parkurda etkinlik düzenlenmiş ve katılımcılar tarafından çok beğenilmişti. Simply the Best Trail Run serileri, hem patika koşusu deneyimi yaşamak isteyen koşucular için, hem de düzenli patika koşusu yapan koşucular için toplu bir koşu fırsatı yaratıyor.


Yarış Değil, Grup Koşusu

Bu organizasyon, herhangi bir süre ve derece tutulmadan yarış şeklinde degil, grup koşusu şeklinde düzenlenen bir organizasyonudur.


Katılımcılar 10 Mart 2024 Pazar günü, Saat 9:30’da Koruçam’da toplanıp koşuya başlayacaklar. Rota, Kıbrıs'ın kuzey kesiminde batıdan doğuya uzanan Beşparmak patikasının bir kısmını takip ediyor. Kormuçam köyünden Sadrazamköy’e doğru giden, dağ yamacında muhteşem deniz manzarası ile koşulan bir parkurdur.


Git-gel şeklinde, toplam uzunluk 24 kilometrelik bir koşudur. Daha kısa mesafe koşmak isteyen koşucular, 6 kilometre işaretinden geri dönerek toplam 12 kilometre ile koşularını tamamlayabiilecekler.


Detaylı bilgi için Cyprus Trail Runners Facebook sayfasındaki koşu etkinliğine buradan ulaşabilirsiniz.

 

30 görüntüleme0 yorum

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page